Contacteer ons

Voor al je vragen over je ingediend dossier: mijndossier@jint.be

Andere algemene vragen: projecten@jint.be











Karlien Leroux
Solidariteitsprojecten
karlien.leroux@jint.be

Mandy Trappeniers
Vrijwilligerswerk, vrijwilligersteams, stages & jobs
mandy.trappeniers@jint.be

Marjolein Vandenbroucke

Marjolein Vandenbroucke
Vrijwilligerswerk, vrijwilligersteams
marjolein.vandenbroucke@jint.be
Afwezig op woensdagen

Lisa Vansteenkiste
Vrijwilligerswerk, vrijwilligersteams
lisa.vansteenkiste@jint.be
Afwezig op vrijdagen

Barbara Cleynen

Barbara Cleynen
Quality label
barbara.cleynen@jint.be
Afwezig op vrijdagen

Roos Lowette
Vrijwilligerswerk, vrijwilligersteams
roosje.lowette@jint.be
Afwezig op maan- en vrijdagen

Mauro Desira
Stages & jobs
mauro.desira@jint.be
Afwezig op vrijdagen

Kevin Verborgt
Youthpass
kevin.verborgt@jint.be
Afwezig op maandagen