Contacteer ons

Voor al je vragen over je ingediend dossier: mijndossier@jint.be

Andere algemene vragen: projecten@jint.be







Karlien Leroux
Solidariteitsprojecten
karlien.leroux@jint.be

Mandy

Mandy Trappeniers
Quality label, vrijwilligerswerk, vrijwilligersteams, stages & jobs
mandy.trappeniers@jint.be

Barbara Cleynen

Barbara Cleynen
Quality label, vrijwilligerswerk, vrijwilligersteams, stages & jobs, Bel'J
barbara.cleynen@jint.be
Afwezig op woensdagen

Lisa Vansteenkiste
Vrijwilligerswerk, vrijwilligersteams, youthpass
lisa.vansteenkiste@jint.be
Afwezig op vrijdagen

Yunus Denizli
Vrijwilligerswerk, vrijwilligersteams
yunus.denizli@jint.be
Afwezig op vrijdagen

Kevin Verborgt
Youthpass, solodariteitsprojecten
kevin.verborgt@jint.be
Afwezig op maandagen

Mauro Desira
Assessoren
mauro.desira@jint.be
Afwezig op vrijdagen

Marjolein Vandenbroucke

Marjolein Vandenbroucke
Vrijwilligerswerk, vrijwilligersteams
marjolein.vandenbroucke@jint.be
Afwezig op woensdagen