Het European Solidarity Corps is officieel op gang geschoten! Bovenop de 4,15 miljoen van Erasmus+ Jeugd is er nog 1,5 miljoen euro via het European Solidarity Corps in 2021 beschikbaar in Vlaanderen. Zo biedt het subsidieprogramma je verschillende mogelijkheden om samen met jongeren een grensverleggend project op te zetten.
De programmagids en aanvraagformulieren vind je op een spiksplinternieuw platform van de Europese Commissie.
Let op!
Je dient je aan vragen in voor een bepaalde deadline. Die deadlines zijn 28 mei en 5 oktober 2021 voor vrijwilligersprojecten en solidariteitsprojecten.
JINT maakt je graag wegwijs via volgende activiteiten:
Heb je technische of inhoudelijke problemen met het indienen van je eindverslag? Contacteer je stafmedewerker van JINT, wij helpen je graag verder.
Lees meerWord assessor bij JINT en zet jouw jeugdwerkervaring in om de (internationale) projecten van jongeren en jeugdorganisaties mee waar te maken! Als assessor beoordeel je ingediende projecten voor Erasmus+ Jeugd en het European Solidarity Corps. Wij voorzien jouw opleiding en een financiële vergoeding.
Lees meerVrijwilligers die startten op 8 februari 2023 of later worden niet langer verzekerd via Cigna, maar via een nieuwe partner: Henner.
Lees meer