Internationale boost

Werd jouw project goedgekeurd in 2019 of 2020? Voer dan je project liefst dit jaar nog uit, opdat je je toegekende subsidies niet verliest. Zo geef je een internationale boost aan alle deelnemers.

Meer weten? Lees verder op de JINT-website of neem contact op met een JINT-stafmedewerker.

Meer nieuws

  • do 23 februari 2023

    Word jij onze nieuwe assessor?

    Word assessor bij JINT en zet jouw jeugdwerkervaring in om de (internationale) projecten van jongeren en jeugdorganisaties mee waar te maken! Als assessor beoordeel je ingediende projecten voor Erasmus+ Jeugd en het European Solidarity Corps. Wij voorzien jouw opleiding en een financiële vergoeding.

    Lees meer
    do 23 februari 2023

    Problemen bij indiening?

    late submission

    Heb je problemen bij het indienen van je aanvraag? Onder uitzonderlijke omstandigheden aanvaarden we subsidieaanvragen die niet voor 23 februari 2023, 12u via de officiële weg zijn ingediend.

    Lees meer
    vr 10 februari 2023

    Nieuwe verzekeraar voor vrijwilligers: Henner

    Man vult formulier in, twee handen en papieren zijn zichtbaar op de foto.

    Vrijwilligers die startten op 8 februari 2023 of later worden niet langer verzekerd via Cigna, maar via een nieuwe partner: Henner.

    Lees meer